• TULE ÕPPIMA

• Toetused õppijale

• Tasuta koolilõuna
            •

Koolilõuna on õppijatele tasuta.

• Sõidukulude hüvitamine
            •

Rapla Gümnaasiumis õppijatele, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht ei ole Rapla linnas, võimaldatakse õppetöö perioodil ühistranspordi sõidusoodustusi. Kehtib ka õpilaskodus või õppetöö perioodil üürikorteris elavale õpilasele. Sõidukulude hüvitamist reguleerib haridus- ja teadusministri määrus

Riigikoolide õpilaste sõidukulu hüvitamise kord ja ulatus

• Majutuskulude hüvitamine
            •

Vastavalt haridus- ja teadusministri käskkirjale hüvitatakse majutuskulud elukohajärgses või elukohale lähimas maakondlikus riigigümnaasiumis õppivale õpilasele kuni 70,00 eurot ühes kuus. Majutuskulude hüvitamise aluseks on see, kui kooli sõit võtab liiga kaua aega või kellel ei ole võimalik koolis käimiseks ühistransporti kasutada.

Majutuskulude eeskiri ja avalduse vorm

• Majutusteenust pakub Rapla Ühiselamu ja Kehtna Kutsehariduskeskus. ► Loe lisainfot siit.